Ik wil van het weekend ff de viezigheid van me motor afhalen dat is nog nooit gedaan geloof ik, waar kan ik dit het beste mee doen?
Dan wil ik ook gelijk is kijken of alles nog op zn plaats zit en of er niks lekt
ander vraagje is ,
wat is er beter aan een andere luchtfilter? En hoe monteer je zo een ding?
Ik heb dus foto's gezien waar mensen hem hebben, en als ik dan onder mn eigen klep kijk dan zie ik een heel bouwwerk vanaf me grill lopen (platte buis), moet dit er dan af? en dan alleen die andere filter erop?
Taurus wrote:nah ik bedoel eigenlijk zo een mooie luchtfilter :-) kweet nie hoe zo een ding heet.
Zoiets?
Is voor de carburateur niet te krijgen, daar is dat filterhuis voor met de filter erin. Of je moet de hele boel gaan verbouwen natuurlijk maar tis geen injectie
*SNIK* das jammer staat stoer man :-)
ik ben toch eigenlijk wel een beetje stiekem aan het kijken voor een xerxes, beetje meer power vind ik ook wel leuk, en dan heb je volgens mij ook meer mogenlijkheden voor de motor.
jah dat kan altijd nog maar het gaat ff om nu, ik ga niet nu een happer in de motorkap maken terwijl er een hele body kit opgaat volgend jaar
want dan laat ik gelijk de wagen helemaal spuiten
kewl, ik weet nog niet eens welke kleur ik me bakkie wil laten spuiten, of zwart of een creme kleur, maar creme is alleen mooi als het paerlmoer is en dat is gelijk weer zo duur :-)