Tis weer lang geleden dat hier gepost is, maar mijn plannen zijn volgens mij wel bekend hier.
Zodra ik klaar ben met mn stage, en vakantie heb (tussen 28 november en 15 januari) ga ik dus een Xerxes automaat aanschaffen, en dan overzetten:
- 8/10e van het interieur
- audio installatie, incl de yellowtop accu
- voorste remmerij (gereviseerde klauwen, blokken en schijven)
Dan zet ik alles wat ik "over" heb van de Xerxes, op de GE, en die gaat dan de deur uit. Wellicht verkoop/ruil ik het Xerxes interieur met Stevves.
Dan heb ik ook nog veerpoten met verlagingsveren en xerxes skirts en achterlips over, maar die zal ik vast ook wel kwijtkunnen aan iemand

Dan heb ik een luxere, snellere, automaat GE, en dat is wat ik wil
Wat nog wel lastig word is om een Xerxes automaat te vinden, met een niet al te gekke kilometerstand. Maarja, dat zien we tegen die tijd weer.
Tot ik de nieuwe auto heb, zal het dus stil blijven in dit topic. Maar zodra die er is, word het weer volle bak foto's en updates posten
